Akademi Royal Sakarya, meslek sahibi yapıyor

GÜZELLİK EĞİTİMİ ALANINDA SAKARYA'DA İLK VE TEK RESMİ KURUM

Akademi Royal Sakarya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı diploma ve kurum sertikalı eğitimleri ile sizleri meslek sahibi yapıyor! Kendi işinizi kurabilir isterseniz de sektör içinde çalışabilir şekilde eğitimler veren Akademi Royal Sakarya güzellik eğitim alanında Sakarya'da ilk ve tek resmi kurumdur.

Akademi  Royal  Sakarya Eğitim Kurumunun kurucusu Yıldız Şahin yaptığı  açıklamada : ''Meslek  sahibi olmak isteyenler  için harika bir fırsat sunuyoruz !2007 yılında İstanbul ‘da kurulan Akademi Royal Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet vermekte olan eğitim kurumumuz 13 yıldır Güzellik ve Bakım sektörünün içinde bir çok farklı başlıkta  eğitim programlarını öğrencilerine sunan Akademi Royal  Eğitim kurumlarının 07/02/2020 de SAKARYA şubesini kurarak kendi konularında  sektöre donanımlı  bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Cardcert  akreditasyon  sistemi  ile tüm dünyada geçerliliği olan elektronik  sertifikasyon uygulamasına sahip olan Akademi Royal öğrencilerinin mezun olduktan sonra tüm dünyada kariyer fırsatlarına erişebilmesine de olanak sağlamaktadır''

UZMAN EĞİTMEN KADROSU İLE...

Uzman eğitmen kadrosuyla  eğitim programlarını dünyadaki gelişmelere  göre yenileyen Akademi Royal Sakarya ESTETİSYENLİK,GÜZELLİK UZMANLIĞI,KALICI MAKYAJ,MİCROBLADİNG,MİCROPİGMENTASYON,PROFOSYANEL MAKYAJ,İPEK KİRPİK,LİFTİNG,BB GLOW,PROTEZ TIRNAK,KAŞ VİTAMİNİ,TATTO,EL AYAK BAKIMI,MASAJ ve diğer bir çok konuda bireylere ilgi duydukları konuları kendi kariyerleri haline getirme olanağı sunmaktadır. Gerçekleştirdiği bu önemli görevden ötürü Akademi Royal Sakarya, özellikle meslek edindirme konusunda kadın girişimcilere öncülük etmiştir.  (MYK)mesleki yeterlilik sınavlarını yapmaya yetkili bir kuruluştur. Akademi Royal Eğitim Kurumları kalıcı makyaj ve ilgili güzellik ürünleri konusunda da bir çok Avrupa markasının Türkiye temsilcisidir. Aynı zamanda ithalat ve ihracat  da yapmaktadır.

'İYİ HİSSETMEK GÜZEL GÖRÜNDÜRMEKLE BAŞLAR …GÜZELLİĞİ MESLEK EDİNİN'

ADRES:ADAPAZARI İLÇESİ TIĞCILAR MAH.ATATÜRK BULVARI NO:29 DAİRE :1 ÜNAL APT.

İLETİŞİM:0532 769 64 98 / 0264 277 55 81

INSTAGRAM: akademi_royal_sakarya_

FACEBOOK: akademiroyalsakarya

WEB: www.akademiroyalsakarya.com

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5532763/akademi-royal-sakarya-meslek-sahibi-yapiyor