Yunus ekibi, şüpheli araç takibinde kaza yaptı..Biri ağır 2 polis memuru yaralandı

MEDYABAR.COM.
  Erenlerde bugün akşam saatlerinde meydana gelen kazada devriye görevi yapan il emniyet müdürlüğüne bağlı motorize ekip şüphe üzerine araç takip ederken minibüse çarptı. Kazada iki polis memuru yaralandı. Hastaneye kaldırılan polis memurlarından birinin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi..
 İl Emniyet Müdürü  Fatih Kaya biri ağır 2 polis memurunun yaralandığı kazayla ilgili olarak medyabar.com editörüne şunları söyledi.

  ' Motorize polis ekibimiz Yunuslar devriyesi sırasında bir araçtan şüpheleniyorlar. polis ekibini görünce kaçınca ekibimiz peşlerine düştü.. Bu esnada kavşakta çıkış yapmakta olan minibüse yandan çarptı. Kazada bir polis memurumuzun kalbi durdu  Genç polis memurumuz ilk müdahale yapılarak hayata döndürülüp Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis memurumuz bilinci kapalı olarak hastanede yoğun bakım servisinde tutuluyor. Diğer polis memurumuzun da çarpmayla birlikte vucudunda kırıklar oluştu.. Dua ediyoruz' 
  Bu arada kazada yaralanan  polis memurlarının  Mehmet Tekcan(32) ve Özkan Arslan(38) oldukları öğrenildi. Hastanede yoğun bakım servisinde tedavisi süren polis memurunun 32 yaşındaki polis memuru Mehmet  Tekcan'ın sağlık durumunun ağır olduğu bilincinin kapalı olduğu belirtildi

  Kaza sonrasında il emniyet müdürü Fatin Kaya polis memurlarının tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelerek bilgi aldı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5607499/yunus-ekibi-supheli-arac-takibinde-kaza-yaptibiri-agir-2-polis-memuru-yaralandi