Aday belirleme sürecine müdahil oldunuz mu? sorusunu cevapladı

Her Cuma akşamı saat 21:00'da TV264 ekranlarında yayınlanan Gazeteciler soruyor programına konuk olarak katılan Ali İhsan Yavuz gazeteciler Zafer Tokuş,Hüseyin Cumalı,Hakan Turhan ve Safa Polat'ın sorularını cevapladı.

Gazeteci Zafer Tokuş'un programda Ali İhsan Yavuz'a aday belirleme sürecinde hiç müdahil oldunuz mu ? sorusuna cevap veren Yavuz,  bu şehirde bir milletvekili ve genel başkan yardımcısı olarak aday belirleme sürecine müdahil olduğunu belirtti.

AK Parti Hendek kongresi  hariç iki listenin hiç olmadığını belirten Yavuz, bunun sebebinin ise iyi bir çalışma olduğunu söyledi.

Aday belirleme sırasında çok titiz bir çalışma yapıldığını söyleyen Yavuz, adaylar belirlenirken Çiğdem Erdoğan Atabek'e, Recep Uncuoğlu'na Kenan Sofuoğlu'na Fevzi Kılıç'a Yunus Tever'e Büyükşehir Belediye Başkanına ve yönetimlerin da fikrini alındığını sadece kendisinin aday belirleme sürecinde müdahil olmadığını söyledi.

Aday belirleme sürecinde kendisine sorulanlardan sadece bir tanesi olduğunu belirten Yavuz, kendisine 'Sen ne dersen o!' deseler ben bundan kaçınırım ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5613879/aday-belirleme-surecine-mudahil-oldunuz-mu-sorusunu-cevapladi