Myfi’de herkese göre internet paketi

AYDA 6990 LİMİTSİZ ADSL

Özellikle altyapısı olmayan bölgelere yönelik sunduğu Air Fiber internet çözümleri ile Sakaryanın internet sorununu ortadan kaldıran Myfi yeni dönemde ADSL VDSL ve Fiber İnternet paketlerini de hizmet sundu. Ayda sadece 6990 TLden başlayan fiyatlarla ADSL paketleri veren Myfi ayrıca müşterilerine limit ve taahhüt gibi koşulları şart koşmuyor. Yani Myfi ADSL paketleri ile kullanıcılar limitsiz ve özgür interneti uygun fiyata kullanabiliyor.

ÇÖZÜM MYFİ

Myfide tüm kullanıcılar içi özel çözümler bulunuyor. Eğer bölgenizde internet altyapısı yoksa Myfi altyapı sorununu tarihe sokan Air Fiber internet hizmeti verebiliyor. Yani hat ve altyapınız olmasa bile interneti kesintisiz kullanabiliyorsunuz. Myfi ayrıca ADSL ve VDSL internet ile yüksek hızda ve taahhütsiz interneti kullanıcılarına sunuyor. Myfide ayrıca uydu interneti ve Fiber İnternet hizmetleri de yer alıyor.

NASIL MYFİLİ OLABİLİRİM

AKKsiz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi ADSL VDSL ve Uydu İnterneti ile şirketlere yüksek upload çözümleri simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet hizmetleri veriyor. Myfi ayrıca kullanıcılarına belli bir kotayı aştıklarında internetin kesilmesi gibi seçenekler sunmuyor ve özgür internet sağlıyor. Sakaryada altyapısız internetin adresi Myfide ayda 65 TLden başlayan fiyatlarla Sabit ücret ve  taahhütsüz abone olmak için 0850 500 0850 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6321339/myfide-herkese-gore-internet-paketi