SATSO pandemiyi masaya yatıracak “Şehrimiz İçin Pandemiyle Mücadele Edelim”

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamada normalleşme sürecinin her il için ayrı ayrı görüşülüp illerin kendi içinde alacağı kararlar çerçevesinde başlatılacağını açıklamıştı. 

SATSO; normalleşme adımlarının Sakarya'da nasıl uygulanması gerektiğinin tartışılacağı bir toplantı organize edecek... İşte SATSO'dan yapılan o toplantı duyurusu

Geçtiğimiz günlerde “Pandeminin Normalleşme Süreci Adımları” Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Buna göre normalleşmeye ilişkin gerçekleştirilecek girişimler, il bazlı olarak adım adım yönetilecek olup sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi yerelde bireysel olarak halkın ve yöneticilerin sorumluluğunda olacaktır.

Bu konu ile ilgili ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşlarımızla ve siz değerli basın mensuplarımızla bir araya gelerek bir toplantı düzenlemeyi planlıyoruz.

Toplumsal, ticari ve ekonomik anlamda normalleşmeyi yakalayabilmek adına halkımızın farkındalığını artırmayı hedeflediğimiz “Şehrimiz İçin Pandemiyle Mücadele Edelim” temalı basın toplantısı 22 Şubat 2021 Pazartesi günü saat:14.00’te Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantımıza katılımınızı bekler, teşriflerinizden memnuniyet duyarız.

 TOPLANTININ TARİHİ: 22.02.2021

YERİ: SATSO TOPLANTI SALONU

- Medyabar, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6510859/satso-pandemiyi-masaya-yatiracak-sehrimiz-icin-pandemiyle-mucadele-edelim