Çark Caddesi'nde ayakkabısını bağlayan genç kızın köpeğini çaldılar...

MEDYABAR.COM/

Edinilen bilgilere göre akşam saat 18:00 sıralarında köpeği ile Adapazarı  Çark Caddesi'nde gezintiye çıkan 19 yaşındaki İrem Nur A., ayakkabı bağcının çözüldüğünü fark edince ayakkabısını bağlamak için eğildi. Ayakkabısını bağlayan İrem Nur A. kafasını kaldırdığında yanında bulunan 6 aylık Golden cinsi köpeğinin yanında olmadığını gördü.

Kısa bir şok geçiren genç kız, etrafında köpeğini aramaya koyuldu. Vatandaşlar Çark Caddesi'nde bir grup erkeğin kucağında böyle bir köpek gördüklerini belirtmesi üzerine 19 yaşındaki İrem Nur A. Cumhuriyet Karakolu'na giderek şikayetçi oldu. Köpeğinin çalındığını anlayan genç kız gözyaşları içinde polislerden yardım istedi.

Medyabar Whatsapp ihbar hattına ulaşan genç kız, ''Çark Caddesi'nde ayakkabımı bağlamak için eğildiğim sırada köpeğimin tasma ipi bende değildi. Kafamı kaldırdığımda köpeğimin yanında olmadığını gördüm .Köpeğim çok zekidir. İsmini söylediğimde hemen koşarak gelir. Ama köpeğimi bulamadım. Çevredekilerin bir grup erkeğin kucağında golden cinsi köpek gördüğünü belirtmesi üzerine polise gidip şikayetçi oldum. 25 saniyeden kısa bir sürede yanımda olan köpeği nasıl çaldılar anlamadım. '' ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6623835/cark-caddesinde-ayakkabisini-baglayan-genc-kizin-kopegini-caldilar