Endüstri Mühendisliği Günleri'nin 20'ncisi başlıyor

Etkinliğin ana teması değişen dünya şartlarına sektörlerin ve firmaların nasıl uyum sağladıkları, zaman yönetiminin nasıl yapılması gerektiği ve zaman yönetimi kavramının karar alma süreçlerini nasıl etkilediği dikkate alınarak belirlendi.

Beş gün sürecek etkinliğin ilk üç gününü oturumlarla; dördüncü gününü workshoplarla ve beşinci gününü online teknik gezilerle gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

EMG’nin her oturumunda farklı bir sektör mercek altına alınarak konuyla ilgili mühendisler, akademisyenler, müdürler, şirket ve fabrika yöneticileri değerlendirmelerde bulunacak.

KİMLER KATILACAK
Havacılık ve Uzay sektöründe; NASA Güneş Sistemi Elçisi Mehmet B. Sefer, Aselsan Kurumsal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Hakan Karataş ve Havelsan Ürün Yöneticisi Muhammed Sefa Yılmaz, Tekstil sektöründe; Mavi Baş Kaynak ve Tedarik Sorumlusu Sinan Sefai, Elektronik ve Teknoloji sektöründe; Vestel Ar-Ge Teknik Müdürü Erman Osmanoğlu, Philips Global Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Nevra Tosun, Arzum CEO Mete Zadil, BSH Teknik Ürün Yönetimi Direktörü Reha Özkan, Bankacılık sektöründe; Türkiye Finans Nuh Suat Karataş Türkiye Perakende Bölge Müdürü, Gıda sektöründe; PepsiCo FritoLay Lojistik Müdürü Serdar Sönmez, Bilişim sektöründe; Lenovo DCG Ülke Müdürü Burç San, Microsoft Orta Doğu&Afrika Eğitim – Bulut Çözümleri Lideri Kürşat Günenç, Otomotiv sektöründe; Tofaş Organizasyonel Gelişim ve Yetenek Yönetimi Yöneticisi Bilal Ramazanoğlu, Lojistik sektöründe; Mars Logistics İnsan Kaynakları Direktörü Nihal Kansu ve UPS Ülke Müdürü Burak Kılıç konuşmacı olarak katılacak.

20.EMG kayıtları ve daha fazlası için emg.sauemk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

- Medyabar, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6638760/endustri-muhendisligi-gunlerinin-20ncisi-basliyor