Sakarya'dan Erdoğan'a işte bu isimler oy atacak... Büyük göç yarın! Onlarca isim Ankara'ya gidecek

Ankara'da 10 bin 400 kişilik Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek AK Parti Olağan Büyük Kongresi için Sakarya'dan onlarca AK Partili yarın Ankara'ya adeta göç edecek. Saat 10'da başlayacak kongre için Sakarya'dan ilçelerden ve il merkezinden onlarca araç ve otobüs hareket edecek. 

Belediye Başkanları, parti ana kademesi, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile mahalle başkanları başta olmak üzere Ankara Spor Salonu’nda çarşamba (yarın) günü saat 10.00’da onlarca Sakaryalı hazır bulunacak.

Pandemi döneminde olunması nedeniyle özellikle AK Parti başta olmak üzere tüm siyasi partilerin yaptığı kongreler vatandaşların büyük tepkisine neden oluyordu.

Bu tepkilerin farkında olan AK Parti Genel Merkezi'nin teşkilatlara özellikle sosyal medyadan olabildiğince paylaşım yapılmaması konusunda uyarıda bulunduğu gelen bilgiler arasında.

Yarın Ankara'da 10 bin 400 kişilik salona girişlerin pandemi önlemlerine uygun olarak belirleneceği ve gerekli önlemlerin alınacağına da dikkat çekildi. 

İŞTE SAKARYA'DAN ERDOĞAN'A OY ATACAK BÜYÜK KONGRE ÜYELERİ

1- Ekrem YÜCE

2- Yunus TEVER

3- Zehra HATİPOĞLU

4- Murat Salih BAŞER

5- Hatice DAĞLIOĞLU

6- H. İbrahim ALEGÖZ

7- Ayşenur İSLAM

8- Ali İNCİ

9- Erol AYDIN

10- Burak ERKEN

11- Şengül KARSLI

12- Mesut EKREM

13- Erdal KÖSE

14- Hasan Serdar BAYKAL

15- Hasan Yavuz YİĞİT

16- Abdullah ÖZDEMİR

17- Adnan AKBAŞ

18- Yunus GÜMÜŞEL

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6804240/sakaryadan-erdogana-iste-bu-isimler-oy-atacak-buyuk-goc-yarin-onlarca-isim-ankaraya-gidecek