Eşraf platformundan Fazilet Durmuş'a ziyaret...

Sakarya Eşraf Platformu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak  İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'u makamında ziyaret eden platform üyeleri eğitim ve Sakarya hakkında karşılıklı istişarelerde bulundu.

Ziyarette konuşan platform başkanı Faruk Kır; Fazilet Durmuş’un çalışkanlığından bahsederek Sakarya’nın sizin gibi çalışkan bürokratlara ihtiyacı var dedi. Yapılan hizmetlerin Sakarya’nın Sakaryalının emrinde kalacağı için böylesine çalışkan bir bürokrata sahip olmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. İhtiyaç duyulan tüm organizasyonlarda platform olarak Sakarya için yanlarında olduklarını ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş yapılan ziyaretten çok memnun olduğunu ifade ederek katkı nereden ve kimden gelirse gelsin yeterki kazanan şehir olsun diyerek , kalkınma eğitimden geçer bu bilinçle günümün her anında hizmet kalitesinin nasıl daha iyiye götürüleceğini düşünüyor ve uygulamaya çalışıyorum diyerek platformun çalışmalarında başarılar diledi...

Platform adına Fazilet Durmuş'a eğitimci Mustafa Toçoğlu çiçek taktim etti. Toplantıya yönetim kurulu üyeleri Ayşe Kahraman, Mustafa Toçoğlu, İsa Kurt, Serkan Çakır, Bülent  Mangıroğlu, Ubeydullah Çevik ve Kadir Polat katıldı..

- Medyabar, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6815660/esraf-platformundan-fazilet-durmusa-ziyaret