CHP İl Başkanı Keleş, Kaynarcada muhtarları ziyaret etti

Sakaryadaki tüm ilçeleri  ve muhtarları ziyaret ettiğini belirten Ecevit Keleş Mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahallelerimizin sorunlarının ne olduğunu öğrenmek aynı zamanda pandemide muhtarlarımızın CHP politikaları neticesinde alınan emlak vergisinden onlara pay vermek aynı zamanda hizmet binalarının olmasını sağlamak maksadıyla ve sosyal haklarının artırılması konularında görüşlerimizi aktardık.

Muhtarların kendi mahallerini temsil etmek için Belediye Meclislerinde doğal üye olması noktalarında CHPnin politikaları anlatıldı diye konuştu.

İl Başkanı Ecevite ziyaretlerinde İl Başkan Yardımcıları Cemal Demir Eymen Erdoğan İsa Şahinoğlu Ayhan Kadanalı İlçe Başkanı Ersan Ceylan İlçe Başkan Yardımcısı Yılmaz Yenilmez eski İlçe Başkanı Sezai Şeker eşlik etti.

Kaynarcahaberi de ziyaret eden CHP İl Başkanı Ecevit Keleş Genel Yayın Yönetmeni Sedat Balta ile sohbet etti. Keleş Basınımızın çabalarını değerli buluyoruz ve destek buluyoruz onlar sayesinde görüşlerimizi halkımızla paylaşıyoruz dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6872518/chp-il-baskani-keles-kaynarcada-muhtarlari-ziyaret-etti