Gelecek Partisi Arifiye teşkilatına soda şişeli saldırı

Dün gece saat 22.00 civarlarında kimliği belirsiz kişi yada kişiler, Arifiye Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı binasına saldırdı.

Saldırıyı gerçekleştiren kişi yada kişiler ellerinde ki soda şişelerinin ilçe başkanlığının binasına atarak camlarını kırdılar. Sabah partiye gelen teşkilat yetkilileri camların kırıldığını görünce durumu polise bildirdiler. 

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri soda şişelerini toplayarak kriminal incelemeye götürdü. Polis olayla ilgili açıklama başlattı.

"NEFRETLE KINIYORUZ"
Gerçekleşen saldırıyla ilgili bir açıklama yayınlayan Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik şu ifadelere yer verdi;

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Teşkilatına 08.04. 2021 aksamı saat 22.00 menfur bir saldırı yapılmıştır. Bu saldırıyı şiddetle nefretle kınıyoruz.

Güvenlik güçlerimizden ve bağımsız yargıdan failleri ve varsa faiilerin arkasındaki kişileri ortaya çıkartıp bu provakasyonu tüm yönleriyle aydınlatmasını talep ediyoruz.

Gelecek Partisi gece karanlığında korkakca gerçekleştirilen bu tür eylemlerle geri adım atmayacaktır. Şiddet dilini kullananların aksine sevgiyi barışı ve kardeşliği her zaman önceleyecektir. Türkiye'nin 80 öncesinde olduğu gibi kaotik günlere dönmesine fırsat vermeyecektir.

Mevcut iktidar artık ülkemizi yönetememektedir. Milletimiz devasa sorunlarla boğuşmak zorunda kalmıştır. Gelecek Partisi milletimizin bu sorunlarını çözeceği iktidara emin adımlarla yürümektedir.
Bu ve benzeri karanlık girişimler yürüşüyümüzü durduramayacaktır.
Kamuoyuna saygıyla sunulur.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/6911121/gelecek-partisi-arifiye-teskilatina-soda-siseli-saldiri