Gazeteciler Soruyor'da gündem

MEDYABAR.COM: -TV Kanalı TV264'de her hafta Cuma akşamı saat 21.00'de yayınlanan "Gazeteciler Soruyor" programında bu akşam yine gazeteciler şehrin gündemini değerlendirecek.
 medyabar ve TV264 Genel Koordinatörü  Aziz  Güvener'in sunacağı Gazeteciler Soruyor'da medyabar.com Yayın Koordinatörü ve TV 264 Editörü Hakan Turhan' ile gazeteci Hüseyin Cumalı ve  hafta içi yaşanan gelişmeleri yorumlayacaklar.
 Programın daimi sunucusu Zafer  Tokuş bu haftaki programa il dışında olması nedeniyle katılamayacak.
 Bu haftanın konuğu ise son iki gündür tartışma konusu olan katlı pazaryeri'nde sebze ve meyve bölümünün açılması, üst katta bulunan elbise kıyafet satıcıların kapalı olması..
  Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe canlı yayına katılarak  pazarcı esnafların yaşadıkları bu durumu dinlendirip gazetecilerin sorularını cevaplayacak..


 Gazetecilerin diğer gündemleri ise;
 Tam kapanmada ortaya çıkan aksaklıklar yaşanan sorunlar, 
 Sakarya'daki virüs vakaları gerçekten azaldı mı?
 Sakarya için ilçe ilçe son vaka rakamları,
  Tam kapanma sonrası Karasu ve Kocaali'de erken başlayan tatil. İstanbul'dan ilimize gelen tatilciler, Karasu       Kocaaili Sahillerindeki yazlıkların dolması
  Sapanca'da villa ve dublekslerin yükselen kiraları
 Gazeteciler soruyor  TV264 ile birlikte aynı anda medyabar.com'dan da canlı olarak izlenebilecek..


 İZLEYECİLER SORU ve GÖRÜŞLERİNİ YAZABİLECEKLER
 Canlı olarak yayınlanacak 3 saat sürecek programda izleyiciler, gündemle ilgili görüşlerini  Whatsapp  hattı 0533 615 0 224'den görüş ve paylaşımlarını yapabilecekler.

http://tv264.com.tr/canli-yayin
https://www.youtube.com/tv264
https://medyabar.com/canli-yayin
TV 264 hakkında detaylı bilgiler için kanalın resmi      sosyal medya hesapları ve www.medyabar.com’da yer alacak olan duyuruları takip etmek mümkün.

TV 264'ü uydudan nasıl izlerim?

Sakarya’nın tek uydu televizyonu  TV 264’ü izlemek için, televizyonunuza bağlı uydunuzu aşağıdaki ayarlarına göre düzenlemeniz gerekmektedir.


TV 264’ün frekans bilgileri ise şu şekilde:

Türksat 3A  

Frekans: 12685 MHZ

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay

Fec: 2/3

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7057560/gazeteciler-soruyorda-gundem