Myfi ile Sakarya’da internetsiz ev ve işyeri kalmayacak

AYDA 69.90'A İNTERNET

Sakaryanın en büyük sorunlarından biri şüphesiz internet altyapısı. Altyapı sorunu yaşayan çok sayıda kullanıcı evlerinde internet kullanamayacağını düşünse de Sakaryada internetsiz altyapının adresi Myfi Air Fiber teknolojisi ile kullanıcılara özel çözümler sunuyor. Binanızda altyapı yoksa bile Myfi ekipleri özel teknolojileri ile interneti size uygun fiyatta taahhütsüz ve limitsiz olarak ulaştırıyor. Üstelik ayda sadece 69.90 TLden başlayan fiyatlarla da yüzünü güldürüyor. Myfinin internet çözümleri sadece Air Fiber ile sınırlı değil. Myfide herkese ve her sektöre göre internet paketleri mevcut.

TÜM ÇÖZÜMLER MYFİDE

Kısa süre önce ADSL ve VDSL internet hizmeti de sunmaya başlayan Sakaryanın interneti Myfi ayda sadece 69.90 TLden başlayan fiyatlarla internetinizi ADSL kalitesine taşıyor. Myfi ayrıca yüksek hızlı hiper internet VDSL hizmetini de kullanıcılarına uygun fiyatta taahhütsüz ve limitsiz olarak sunuyor. Myfinin internet çözümleri arasında Uydu İnterneti ile noktadan noktaya ve simetrik internet paketleri de bulunuyor. Yani Sakaryada internete ait ne ihtiyaç varsa Myfi tek çatı altında yüksek kalite prensibi ile müşterilerine hizmet veriyor.

ALTYAPI SORUNUNU ORTADAN KALDIRDIK

Myfinin Sakaryada internet sorununu ortadan kaldırdığını ve yeni nesil paketlerle de uygun fiyata interneti evlere taşıdığını ifade eden Myfi Networks Kurucusu İbrahim Arabul Myfi olarak Sakaryada internetsiz ev kalmasın diye tüm internet çözümlerini bir çatı altında topladık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına dönük özel çözümler üretmek de dahil uygun fiyata limitsiz ve taahhütsüz internet veriyoruz. Myfi kullanan hemşerilerimizin taahhüt derdi olmadığı gibi fatura kabusları olmuyor. Her ay ön ödemeli paketleri diledikleri zaman yükleyip kullanım sağlıyorlar. Sakaryada özellikle öğrenciler ve tatil beldelerinde dönemsel internet ihtiyacı olan kullanıcılarımız bu sistemimizden oldukça memnun dedi.

SAKARYANIN İNTERNET MARKASI MYFİ

Yeni dönemde ADSL VDSL Uydu İnterneti Noktadan Noktaya İnternet ve Simetrik İnternet Paketlerini de ürünlerinin arasına koyduklarının altını çizen Arabul Myfi olarak Sakaryada internet hizmetini en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde sunmak misyonuna sahibiz. Amacımız Sakaryamızın interneti limitsiz sınırsız ve uygun fiyatta kullanması. Bu açıdan da paket fiyatlarımıza pandemi de zam yapmadık. Üstelik paket fiyatlarımızı da son derece makul ve ekonomik bir seviyede tutma prensibini ilk başından beri hiç terk etmedik. Sakaryanın interneti Myfi ile herkesin internet ihtiyacına özel çözümler sunmaya devam edeceğiz diye konuştu.

NASIL MYFİLİ OLABİLİRİM?

AKKsiz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi ADSL VDSL ve Uydu İnterneti ile şirketlere yüksek upload çözümleri simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet hizmetleri veriyor. Myfi ayrıca kullanıcılarına belli bir kotayı aştıklarında internetin kesilmesi gibi seçenekler sunmuyor ve özgür internet sağlıyor. Sakaryada altyapısız internetin adresi Myfide ayda 65 TL'den başlayan fiyatlarla Sabit ücret ve  taahhütsüz abone olmak için 0850 500 0850 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

- Medyabar, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7070938/myfi-ile-sakaryada-internetsiz-ev-ve-isyeri-kalmayacak