Komşu derbisine İstanbul polisinden özel önlem

1'nci lige çıkacak son takımın belirleneceği Sakaryaspor - Kocaelispor PlayOff Final Karşılaşması için temsilcimiz Sakaryaspor yaklaşık 2 saat önce Sakaryaspor Rüstemler Tesislerinden yola çıkmıştı. 

Takımı takip eden www.medyabar.com ve Tv264'ekibinden gelen son dakika haberine göre İstanbul il sınırına ulaşan Sakaryaspor kafilesini İstanbul Emniyetinden gelen 2 minibüslük özel ekip karşıladı.

Sakaryaspor'un bulunduğu otobüsü önünde ve arkasında 2 minibüsle takip eden ekip temsilcimizin kalacağı otel önünde de önlem alacak.

SAKARYA KAFİLESİ KMO'DAN

Sakaryaspor'un Kocaeli sınırından  İstanbul'a gidişini de uygun görmeyen İstanbul Polisi Sakaryaspor'a sadece Kuzey Marmar Otoyolu'ndan seyehat izni vermişti. Gelen son bilgilere göre yarın maç için yola çıkacak Sakaryasporlu taraftarlar ve yöneticilerinde gidiş ve dönüşte sadece yeni otobanı (KMO) kullanmalarına izin verilecek...

KOMŞU ANADOLU OTOBANI'NDAN

Sakaryaspor için alınan önlemlerin bir benzeri de rakibiz Kocaelispor içinde alındı. Kocaelispor İstanbula hareketinde zaten il içinden geçen Anadolu Otoyolu'nu kullanabilecek. Yarın komşu takımın taraftarlarıda sadece Anadolu otobanını kullanarak İstanbul Olimpiyat Stadyumu'na gidebilecek. 

OTOBAN KÖPRÜLERİNE ÖZEL ÖNLEM

Öte yandan İstanbul ve Kocaeli Emniyeti yarın maç sonunda 2 güzergah üzerinde de Jandarma ile birlikte özel önlem alacak. Otoban üzerinde özellikle her köprünün üzerinde ekip bulndurulması ve olası bir aksi durumun önüne geçilmesi hedefleniyor.  

ÇİÇEKLERLE KARŞILANDILAR 

Sakaryasporlu futbolcular kalacakları otelde çiçeklerle karşılandı. Başkan Cevat Ekşi, başkan vekilleri İdris Caymaz ve İbrahim Şahin ile yöneticiler futbolcular ve teknik heyete çiçek verdi. 

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7225619/komsu-derbisine-istanbul-polisinden-ozel-onlem