Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sır dolu ziyaret

MEDYABAR/
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Sakarya'da toplu açılış törenine katıldı. Adapazarı'nda gerçekleşen toplu açılış törenin ardından Sapanca'ya giden Cumhurbaşkanı Erdoğan burada AK Parti Sakarya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı.

Toplantıda konuşmasını gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Mahmudiye mahallesine giderek bir eve ziyarette bulundu.

MAHMUDİYE'DE SIR DOLU ZİYARET
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sapanca'dan ayrılmadan önce Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ile birlikte Mahmudiye Mahallesi'ne giderek burada bir ziyaret gerçekleştirdi.

Erdoğan'ın gerçekleştirdiği ziyaret sırasında çevrede kuş uçurtulmazken, mahallenin girişleri kapatıldı. Bu esnada ziyarete hiç bir basın kuruluşu da alınmadı.

Cumhrubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu sır dolu ziyareti merak konusu olurken, Cumhurbaşkanlığı tarafından ziyaretle ilgili bilgi paylaşılmadı.

SEVGİ SELİ YAŞANDI
Mahmudiye'de kısa bir ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sapanca'da vatandaşı selamladı. Adeta sevgi seline dönen selamlamanın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan Sapanca Atatürk Stadyumu'ndan kalkan helikopterle şehirden ayrıldı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7369163/cumhurbaskani-erdogandan-sir-dolu-ziyaret