Bir anda ortadan ikiye ayrıldı! Kafasına dallar çarptı

Adapazarı Karaosman Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde ilginç bir olay yaşandı.  Çürüyen ağaç bir anda ortadan ikiye bölünüp, park halindeki bir aracın üzerine devrildi. O esnada aracını park edip bir yakınını bekleyen kadın sürücü kafasına çarpan ağaç parçaları nedeniyle yaralanırken, araçta maddi hasar meydana geldi.

 Aracın kurtarılması için olay yerine itfaiye çağrıldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri motorlu testere yardımıyla devrilen ağacı aracın üstünden kaldırdı. Bir anda devrilen ağacın kafasına çarpan dalları nedeniyle baygınlık geçiren kadın sürücü ihbar üzerine olay yerine gelen 112 Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılırken, araçta maddi hasar meydana geldi.

Mahalle sakinlerinden bir kişi ;"Çürümüş ağaç kendiliğinden devrildi, zaten çürümüştü kendini zor tutuyordu. Şiddetli bir rüzgar vardı,aracın üzerine devrildi." diye konuştu.

Ağacın devrilme anı çevrede bulunan bir apartmanın güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde çok sayıda aracın park halinde bulunduğu boş alana aracını park ederek bir yakının bekleyen kadın sürücünün üzerine düşen ağaç nedeniyle yaralandığı anlar an be an görülüyor...

- Medyabar, Sizden Gelenler bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7371836/bir-anda-ortadan-ikiye-ayrildi-kafasina-dallar-carpti