Ahde Vefa Grubu 'Sakarya' için toplandı

Grup Üyesi İsmet Durak’ın ev sahipliğinde bir Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya; Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erhan Çavuş, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya Basın İlan Kurumu Müdürü İbrahim Çorbacı ve grup üyeleri katıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş; Sakarya’daki eğitim çalışmaları, ‘Telafide Ben de Varım’ etkinlikleri, yaz okulları ve yeni eğitim dönemi ile ilgili çalışmalar, İl Müftüsü Hasan Başiş; devam eden yaz kuran kursları, din hizmetleri ve yeni dönem çalışmaları, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş ilimizdeki istihdam ve kurum hizmetleri, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; yaz spor okulları, gençlik projeleri ve yeni dönem faaliyetleri, Sakarya Basın İlan Kurumu İl Müdürü İbrahim Çorbacı’da kurumun işleyişi hakkında bilgiler verdi.

Kahvaltılı buluşmaya katılan konuklarına ve ev sahipliği yapan İsmet Durak’a teşekkür eden Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı Kenan Karaca, “Haftalık istişare toplantılarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Güzel Sakarya’mıza neler yapacağımızı istişare ediyor ve devam eden projeler ve çalışmalara ne gibi katkılar sunacağımızı konuşuyoruz. Haftalık rutin buluşmalarımıza katılan konuklarımıza bu vesile ile teşekkür ediyoruz. Yeni gündemlerimizle ve konuklarımızla istişarelerimizi sürdüreceğiz.” Dedi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7591324/ahde-vefa-grubu-sakarya-icin-toplandi