Mefkûre kursları bu yılda TYT 1.si çıkarttı

Sınav sürecini değerlendiren Ayberk Berat Eroğlu “Tüm öğrenciler olarak uzun ve yorucu süreçten geçtik, böyle bir başarı elde ettiğim için çok mutluyum. Sınav hazırlık sürecinde en başından beri sürekli destek olan öğretmenlerime ve aileme teşekkür ederim.” dedi.

Mefkure kursları müdürü Muhammed Kök yaptığı açıklamada, “ Sakarya da marka haline gelmiş olan mefkûre kursları olarak bu başarının mutluluğunu yaşamaktayız. Her yıl olduğu gibi şükürler olsun, yine büyük bir başarı ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. 2021 TYT’de Sakarya 1.liği çıkararak başarılarımızı taçlandırdık. Özgün eğitim sistemimiz aracılığıyla alanında başarılı kendisi ile barışık ve toplumla uyumlu insanlardan oluşan bir nesil yetiştirmek öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları bilgiye en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamak onları doğru yönlendirmek ve sınavların beklentilerine cevap verilecek şekilde öğrencilerimizi hazırlamaktayız.” ifadelerini kullandı.

“SAKARYA DA BİR İLK OLAN YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİNİ KULLANMAKTAYIZ”
Öğrencilerin ayrıcalıklı bir kursta eğitim aldığını hissettiren bir kurum olduklarını belirten Kök, “Sakarya’nın geleceğine yönelik hedeflerimizi;  eğitim bilimlerinin temel ilkelerine inanmış ve bunları beceri haline getirmiş öğretmenlerimizle ve tüm altyapısı sağlanmış öğrenme ortamlarında gerçekleştirmeye çaba gösteriyoruz. Ayrıca Sakarya'da bir ilk olan yapay zeka teknolojisini kullanmaktayız” dedi.

Mefkûre Kursları kurucu ortaklarından Sebahattin Aktaş ise, bu başarıda emeği olan, idarecilere, öğretmenlere ve kendilerine ilk günden itibaren güvenen tüm velilerine teşekkür etti.

- Medyabar, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7622973/mefkure-kurslari-bu-yilda-tyt-1si-cikartti