Ağabeyini ve yeğenini vurup gittiği hastaneden paylaşım yaptı " Bu iş daha bitmedi"

Taraklı'nın Tuzla Mahallesi’nde M.Y., ağabeyi Ş.Y. ve yeğeni Ö.Y.'yi ayaklarından ve kasık bölgesinden vurmuş daha sonrada kayıplara karışmıştı.

Yaşanan olay sonrasında aile içerisinde yaşanan eski bir meseleden kaynaklandığı iddia edilen tartışma esnasında silahını çeken M.Y. ağabeyini daha sonrada araya girmeye çalışan yeğenini yaraladı.

Edenilen bilgilere göre M.Y. ağabeyi Ş.Y.'yi vurdu. Çıkan arbedede yeğeni Ö.Y.'yide vuran M.Y. bu esnada yüzüne aldığı darbelerle yaralandı. 

Yüzüne aldığı darbeler sonrasında hastanelik olan M.Y.'nin  ağabeyi ve yeğenini vurduktan sonra hastaneye gittiği ve " Bu iş burda bitmedi ben M..." diye yazarak adeta tanınmayacak hale gelen yüzünün bandajlı bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı.

Taraklı'nın Tuzla Mahallesi'nde ağabeyi ve yeğenini ayaklarından vuran M.Y.   dün gece saatlerinde Jandarma ekiplerince gözaltına alınarak,  bugün işlemlerin ardından yargı önüne çıkartılacağı açıklandı.

Kasığından ve ayaklarından yaralandıkları öğrenilen M.Y.'nin ağabeyi Ş.Y. ve yeğeni Ö.Y.'nin ise Toyota Hastanesi'ne kaldırıldıkları ve durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7646972/agabeyini-ve-yegenini-vurup-gittigi-hastaneden-paylasim-yapti-bu-is-daha-bitmedi