Hendekspor kongresinde Adil Karabulut güven tazeledi

TFF 3 Lig temsilcimiz Hendekspor’un Olağan Genel Kurulu Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah/Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Kongreye tek liste ile giren mevcut başkan Adil Karabulut seçimde güven tazelerken, Hendekspor yönetimine yapılan takviyeler ile Yönetim güçlendirildi.

Yönetime tek liste
Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın da katıldığı Genel Kurulun Divan Başkanlığını Mete Balkız yaparken, katip ve üye olarak Hüdaverdi Bahadır ile Hüseyin Bilgiçli yer aldı.

Mevcut başkan Adil Karabulut’un tek liste ile girdiği seçimde güven tazeleyerek yola devam kararı alınırken, Karabulut’un yönetim kurulu listesinde, Şenay Sakal, Murat Davarcı, Metin Genç, Murat Kaya, Ömer Gürbüz, Uğur Nal, İsmail Ceral, Selami Sırrı Keskin, Hüseyin Calman, Emel Kasap, Mustafa Yılmaz, Danyal Kaya, Ferdi Kahveci, Saim Gürbüz, Hikmet Yılmaz, Osman Dinçer, Bahattin Bıçak, Burak Koç ve Taner Ersoy yer aldı.

Yaşasın Hendekspor
Genel kurulda konuşan başkan Adil Karabulut, göreve geldikten sonraki süreçte yıllardır arzu ettiğimiz şampiyonluğu yaşamak bizlere nasip oldu. Bu tarihi başarıyı gerçekleştirmemizde bize önderlik yapan, her anlamda destek veren Belediye başkanımız Turgut Babaoğlu’na teşekkür ediyorum. Bu başarıya giden yolda omuz omuza mücadele ettiğimiz yönetim kurulu arkadaşlarıma, teknik ekibimize, oyuncu grubumuza, malzemeciden mutfaktaki görevlisine kadar, aşçısı ve şoförüne kadar herkese minnettarım.
Profesyonel ligde ilk yılımız. Buralara çıkmanın ne kadar zor olduğunun ve buralarda kalıcı olmanın ne kadar önemli ve kıymetli olduğunun farkındayız. Rakiplerin saygı duyduğu, üst sıralara oynayan bir takım oluşturmak istiyoruz. Her şeyi planlayarak
gidiyoruz, yolumuz uzun. Bitmek bilmeyen bir enerjimiz var. Bu işe başlarken bir hayalimiz vardı. Çok şükür bu hayali gerçekleştirdik. Artık çok daha büyük hayallerimiz var. Yaşasın Hendekspor" ifadelerine yer verdi.


Kongre sonucu seçilen yeni yönetim kurulu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından kongre sona erdi.


Kadir KAZIN/HENDEK

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7653380/hendekspor-kongresinde-adil-karabulut-guven-tazeledi