Kitapseverlerin vazgeçemediği site

Kitap okumak hem genel kültürü artırmak hem yeni bir şeyler öğrenmek hem de vakit geçirebilmek için yapılan en güzel aktiviteler arasındadır. Çoğu zaman günün yoğunluğu, zamansızlık gibi sebeplerden dolayı alışveriş yapmaya fırsat bulamama durumları söz konusudur. Bu durumda internet üzerinden istediğiniz kitap ve kırtasiye malzemesini alabileceğiniz en güvenilir site olarak Kitapabi sizlere destek oluyor. Yaklaşık 230.000 adet dünyaca ünlü yazarların kaleminden alternatif olarak beğeninize sunuluyor. Bunun dışında CD’ler, DVD’ler, elektronik ürünler ve kırtasiye malzemeleri kategorilerinde de birçok seçenek ile sizlere hizmet veriyor. En sevdiğiniz yazarlar ve kitapları 7 gün 24 saat satın alabileceğiniz şekilde sitede sizleri bekliyor.

Online Kitap Satış Noktası

Türkiye’de bulunan yetkili yayınevleri, toptan kitap satış dağıtım kanalları vasıtası ile stoklarda her daim hazır bulunan kitapları online kitap satışı hizmeti ile satın almak çok kolaydır. Sitedeki kategoriler arasından ihtiyacınız olan tüm kitapları orijinal bandrolleri ile satın alabilirsiniz. Faturası ile birlikte gönderilecek olan kitaplar, sipariş şartları gerçekleştirildikten sonra en kısa süre içerisinden kargo ile tarafınıza yollanıyor. Öyle ki ödemesini yapıp siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde iade etme şansınızda bulunuyor. Kitap satın al işlemi ile güvenilir ödeme seçenekleri dâhilinde istediğiniz ürün birkaç gün içerisinde elinizde oluyor. En sevdiğiniz yazarlar en sevdiğiniz yapıtları ile evlerinizde, işyerlerinizde baş köşede yerini alıyor. Anne Frank ve diğer sayısız büyük yazarın eserlerini Kitapabi’de bulabileceksiniz.

Yayınevlerinin En Güzel Kitapları

Tüm dünya klasikleri ve ülkemizdeki yazarlarımızın tüm kitaplarını siteden güncel olarak ve son baskıları ile bulabilirsiniz. Martı yayınları, Akaşa yayınları gibi öne çıkan kitap yayıncılarının popüler kitaplarına ulaşabilirsiniz. Siteye üyelik gerçekleştirerek tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Fırsat ürünleri ve indirim kuponları ile istediğiniz ürünlere çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Siteye üye girişi yaparak yaptığınız her alışverişten puan kazanıp daha sonra bu puanlarını indirim olarak alışverişlerinize yansıtabilirsiniz. Felsefe kitapları, çocuk ve gençlik kitapları, eğitim kitapları, din ve tasavvuf kitapları, bilim ve mitoloji kitapları gibi kategorilerde kitapları siteden bulabilirsiniz. Sadece yazılı kitaplar değil sesli kitaplara da siteden ulaşmanız mümkündür.

Kırtasiye Malzemelerinde Aradığınız Her Şey

Evde, işyerinde, okul ya da dershane gibi eğitim ortamlarında ihtiyacınız olan her türlü kırtasiye malzemeleri bir tuşla adresinize kadar geliyor. Ayrıca spor ve outdoor ürünler, oyun CD’leri ve konsollar, elektronik cihazları da siteden almanız mümkündür. Bunun dışında hobi ürünleri ve çocuklarınız için farklı seçeneklerde oyuncakları da siteden satın alabilirsiniz. En popüler kitap serilerine siteden ulaşabilirsiniz. Orjinal bandrollü ürünleri siteden satın alarak ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. İş bankası yayınları, YKB yayınları, Can yayınları gibi kitap evlerinin tüm kitaplarını satın alabilirsiniz. Üstelik tüm bunlara www.kitapabi.com web sitesini ziyarete ederek ulaşabilirsiniz.

- Medyabar, Türkiye bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7681578/kitapseverlerin-vazgecemedigi-site