Ozan Sol Bayburtspor maçında ilk 11'de olacak mı?

SPOR264.COM:- Sakaryaspor'un son transferi olan Ozan Sol, Rüstemler Tesisleri'nde takımla birlikte antrenmanlara başlamıştı. İlk gününü takımdan ayrı düz koşu yaparak geçiren Ozan, Bayburt Özel İdare Spor maçına kısa bir süre kaldığı için takımla fazla çalışma şansı yakalayamadı.  

Sakaryasporlu taraftarlar ise Ozan Sol Sakaryaspor'a hazır olarak mı geldi ve Bayburtspor maçında sahada olacak mı sorularını sormaya başladı. 

Sakaryaspor'un gündem yaratan transferi Ozan Sol, yeşil-siyahlı formayı giymek için artık gün sayıyor. Edinilen bilgilere göre fiziksel olarak hazır olan Ozan'ın kadroda olması beklenirken, teknik direktör Ercüment Coşkundere futbolcuya oyunun son bölümlerinde maçın durumuna göre şans vereceği öğrenildi.

Teknik direktör Ercüment Coşkundere, Ozan Sol'u idmanlara takımla birlikte başlamasının ardından futbolcusunu hafta içinde maçlarda ve antrenmanlarda onu takıma ısındırmak istiyor. Takımla uzun bir hazırlık süreci geçiremeyen Ozan'ı ilk maçında 11'de sahada olması beklenmiyor. Ancak Ercüment Coşkundere son kararını maç günü karar verecek. 

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7743891/ozan-sol-bayburtspor-macinda-ilk-11de-olacak-mi