Doğa ve hayvan dostlarından temsilciliğimize teşekkür ziyareti

Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği Sakarya il temsilcisi Betül Sakalısarı Kimsesiz hayvanlar ve Doğaseverlere Akyazı ilçesinde verdiği desteklerden dolayı TV 264, Medyabar.com Akyazı temsilciliği ve Akyazi.net bürosunu ziyaret etti

Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği Sakarya il temsilcisi Betül Sakalısarı "Ziyaretimizin nedeni Kimsesiz Kimsesiz ayvanlar ve Doğaseverlere Akyazı ilçesinde verdiği desteklerden dolayı TV 264 ve Medyabar.com Akyazı temsilcisi ve akyazi.net genel yayın yönetmeni Alaattin Onur’u ziyaret edip teşekkür etmek ,Hayvanlar ve Doğa mücadelemizde Akyazı’da hep yanımızda hissettiğimiz bu kurumlara hem ziyaret hem de teşekkür etmek istedik" dedi.

TV 264 ,Medyabar.com Akyazı temsilciliği ve Akyazi.net genel yayın yönetmeni Alaattin Onur "Hayvanları ve doğayı sevmeyen kişinin insanlığı da sorgulanır. Doğru yapılan her işe desteğimiz sonsuzdur. Ziyaretlerinden dolayı bu konuda gecesini gündüzüne katarak mücadele eden Betül Sakalısarı’ya teşekkür ederiz" dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7744939/doga-ve-hayvan-dostlarindan-temsilciligimize-tesekkur-ziyareti