Yeşilyurt Belde Erdi Akyel’i bitirdi

Kadir Şirin
Süper Lig ekiplerinden Hendek Yeşilyurt Beldespor, dış transferde bombayı patlattı. Sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Yeşil-Kırmızılı ekip, Sakarya futbolunun önemli isimlerinden Erdi Akyel’i transfer etti. İl içinden ve il dışından birçok takımın transfer listesinde olan tecrübeli oyuncunun transferi futbol camiasında büyük yankı uyandırdı.

HEDEF ŞAMPİYONLUK
Yeşilyurt Beldespor’un hedeflerinin büyük olmasının Yeşilyurt’a gelmesinde büyük rol oynadığını belirterek, "Transferimin gerçekleşmesinde emeği geçen Ümit Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Yeşilyurt Beldespor formasını giyeceğim ilk maçı sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah takımımın şampiyon olmasında pay sahibi olacağım. Güzel günler yakın.  En güzel şekilde bu sezonu geçirip, takımımızı şampiyon yapmak istiyoruz ” dedi.

BAŞARIYA AÇIZ
Yeşilyurt Beldespor’un son yaptığı transferler sonrası çok güçlü ve tehlikeli bir takım olacağını vurgulayan Akyel, “Gelen oyuncuların hepsi Sakarya futbolunda kendilerini ispatlamış ve kaliteli isimler. Kulübümüzün hedeflerine ulaşması için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Camia bana ve arkadaşlarıma güvensin ve sonuna kadar arkamızda dursun. Kulübümüz de bizler de başarıya ve şampiyonluğa aç futbolcularız” dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7766712/yesilyurt-belde-erdi-akyeli-bitirdi