İşte maç sonu açıklamaları... "Lider olmak istiyoruz"

SPOR264.COM:- Sakaryaspor'un kendi sahasında Sarıyer'i 2-0 yendiği maçın sonunda Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ve futbolcular yayıncı kuruluş Tv264'ün mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Takımdan memnun olduğunu dile getiren Coşkundere, "İlk hafta da kazanabilirdik. Bugün daha da farklı olabilirdi. İyi oynuyoruz. Çalışmalarımız devam edecek. Pozisyon vermeyi sevmiyorum ben sadece. Bugün 1-2 pozisyonda verdik. O bizi mutlu etmiyor ama kazandık. Oyun güzel, kaçırdığımız goller var. Bizim hedefimiz şampiyonluk. İnşallah en kısa zamanda lider olmak istiyoruz. Bu yolda da çalışıyoruz." diye konuştu.

Sarıyer Teknik Direktörü Taşkın Güngör ise Sakaryaspor'u tebrik ederken farklı bir sonuçla mağlup olabileceklerinin altını çizerek, "Kritik bir maç oynadık. Bugün hiç bir takımın istemeyeceği bir maç oynadık. 5 dakikada 2 gol yedik. Ama ondan sonra takımın gösterdiği reaksiyon inanılmaz umut verdi. Yeni oluşan bir takımız. Burada hem taktiksel hem fiziksel olarak yeterli bir seviyede değiliz. Ama karşımızda oldukça iyi bir Sakaryaspor vardı. Her şeye rağmen ilk yarım saati geçirebilseydik farklı bir oyun ortaya çıkartabilirdik. Skora değil oyun benim için daha önemliydi. Çok farklı bir mağlubiyette buradan çıkabilirdi. Sakaryaspor'u tebrik ediyorum." dedi.

Tahir Babaoğlu ise "Taraftarla buluşup galibiyetle başlamak güzel. Takım olarak iyi mücadele ettik. İnşallah bunun devamını getireceğiz. Taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsin" ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7778733/iste-mac-sonu-aciklamalari-lider-olmak-istiyoruz