Harmanlıkspor sezonu açtı

Kadir Şirin'in Haberi/SPOR264.COM:- Transferlerini büyük ölçüde tamamlayan Yeşil-Beyazlı ekipte 23 oyuncu tam kadro top başı yaptı. Takımı yeni sezona hazırlayacak olan teknik patron Tevfik Tetik nezaretinde kulüpte bir araya gelen futbolcular önce toplantı yaptı, ardından düz koşu ve streching yaparak antrenmanı tamamladı.

PAROLA ZİRVE

Sakarya ve Türk futboluna sunduğu oyuncularla ilimizin en köklü kulüplerinden biri olan Harmanlıkspor yeni sezonun startını ‘zirve’ parolasıyla verdi. Yeşil-beyazlı kulüple adeta sembolleşen tecrübeli teknik adam Tevfik Tetik’in verdiği rapor doğrultusunda Konya Ereğlispor’dan İbrahim, Demirspor’dan Ethem, eski oyuncularından Samet Çakır, Ahmet Demir, Yasin Zobar ve Samet Çakır dış transferde kadroya katılan oyuncular oldu.

AMACIMIZ FUTBOLCU YETİŞTİRMEK

Kulüp başkanı İsmail Yağlar, sezonu güzel bir şekilde açtıklarını ifade ederek "Harmanlıkspor kültürüyle şehrimiz amatör futbolunda önemli bir yere sahiptir. Daha önceki sezonlarda olduğu gibi biz futbolumuz ve sahada Fair-Play çerçevesindeki duruşumuzla tanınmaya devam edeceğiz. Yaz ve kış okullarımızla, başta takımımız olmak üzere Sakaryamızın tüm kulüplerine yeni futbolcular yetiştirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

BİZİM YILIMIZ OLACAK’

Yeni sezon çalışmalarına kendi tesislerinde başlayan Harmanlıkspor’un teknik patronu Tevfik Tetik, zirveye oynayacak bir takım oluşturacaklarını söyledi. 1-2 nokta transfer yaparak dış transferi kapatacaklarını belirten tecrübeli teknik adam, “Her sene olduğu gibi bu yıl da genç ve tecrübeli oyuncularla lig de mücadele edeceğiz. Futbolseverlere iyi futbol izlettirip üst sıralarda yer almak için mücadele vereceğiz. Bu yıl bizim yılımız olacak” dedi. 

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7789899/harmanlikspor-sezonu-acti