CHP İl Başkanı Keleş, Akyazı'da muhtarları ziyaret etti

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’in Akyazı’daki ilk ziyareti Akyazı Muhtarlar Derneğine oldu,

Dernek Başkanı ve Gazi Süleyman Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Kahraman ile görüşen Keleş, muhtarlar ve sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Keleş, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kahraman’a Atatürk portresi hediye etti.

Keleş, ziyaret öncesi yaptığı açıklamada "Bugün Akyazılı Muhtarları ziyaret ettik, sorunlarını varsa bizden isteklerini dinleyeceğiz İlk ziyaretimizi Akyazı Muhtarlar derneğine yapıyoruz" dedi.

Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kahraman da CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’e yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Ecevit Keleş daha sonra ve beraberindekiler Ömercikler Mahalle Muhtarı Ömer Bozkurt, İnönü Mahalle Muhtarı Bülent Kılıç, Karaçalılık Muhtarı Ramazan Sayılı ve Alaağaç Mahalle Muhtarı Zafer Karacan’ı ziyaret etti.

Salgın hastalığa yakalanan bazı muhtarlara telefonla ulaşıp geçmiş olsun dileklerinde bulunan Ecevit Keleş’in Akyazılı Muhtarlara yönelik ziyaretinde il başkan yardımcısı Cemal Demir, İl sekreteri Recep Furuncuoğlu eşlik ederken, Akyazı ilçe başkanı Mustafa İyiyazıcı, başkan yardımcısı Mustafa Sağır ve yönetim kurulu üyeleri Erdal Karaoğlan,Yılmaz Çalıkoğlu ile Onur Kalyoncu da ev sahipliği yaptılar.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7816554/chp-il-baskani-keles-akyazida-muhtarlari-ziyaret-etti