Elçiye zeval olmaz! İş çıkışına dikkat Meteoroloji yağacak dedi!

Serin ve yağışlı hava bugünden itibaren yurdu etkilemeye başlayacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan tahmin haritasına göre sabah saatlerinden itibaren yurdun kuzey kesimlerinde kendini gösterecek yağışlar, akşam saatlerinde Sakarya'da kuvvetli olarak etkili olacak. 

ARALIKLARLA BAŞLAYACAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Kuzey Ege, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısının yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

5 İLA 9 DERECE

Sakarya'nın yağışlı havanın etkisine bu akşam saatlerinde girmesi bekleniyor. Akşam 18:00'dan itibaren başlayacak yağışın yarında artarak devam edeceği tahmin ediliyor. Yağışla birlikte hava sıcaklıklarında da ilçelere göre farklılık gösterse de 5 ila 9 derece arasında düşüş yaşanması tahmin ediliyor...Yağışların hafta sonuna kadar etkisi sürdürmesi beklenirken hava sıcaklıklarındaki düşüşün daha sonra normal seyrine dönmesi bekleniyor.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7817423/elciye-zeval-olmaz-is-cikisina-dikkat-meteoroloji-yagacak-dedi