Cem Cambaz, "Dalga dalga gelen bir Hopaspor vardı"

SPOR264.COM:-  Artvin Hopaspor'un 3-1 üstünlüğü ile sonra eren Hendekspor karşılaşmasıyla ilgili Hopaspor cephesi galibiyeti değerlendirdi.

HENDEKSPOR ÖNEMLİ OYUNCULARA SAHİP

Çok çetin bir mücadele olduğunu söyleyen Hopaspor teknik direktörü Cambaz, "Hendekspor'un daha önceki maçlarını tv264 aracılığıyla izlemiştik.  Hendekspor lige yeni çıkmasına rağmen önemli oyunculara sahip.  Bir üst ligden önemli oyuncular aldılar. Muharrem Efe, Sabri Turgut, Mustafa Kara ve Haluk Türkeri gibi tecrübeli isimleri var" dedi.

MAÇA ÇOK İYİ BAŞLADIK

Biz maça iyi başlamak istiyorduk ve hızlı bir şekilde 2-0'ı bulduk diyen teknik adam, "Karşılaşma daha da farklı bitebilirdi. Maç öncesi yaptığımız hazırlıklarda Hendekspor'u ciddiye aldık.  Biz rakibimize göre oyuna daha saldırgan ve istekli başladık ve iştahımız da üst düzeydi. 2-0 öndeyken Hendekspor penaltı kazandı. Tekrar pozisyona bakmak lazım. Çünkü penaltı golüyle Hendekspor maça ortak oldu. Ama daha sonraki sürede 2-1’lik skoru iyi koruduk, daha fazla gol bulabilirdik" açıklamasında bulundu.

MAÇTA BİRÇOK KIRILMA ANI VARDI

Kırmızı kart pozisyonuna uzaktık diyen Hopaspor teknik direktörü İsmail Cem Cambaz, "Dördüncü hakem pozisyonu görüp veriyor. Ama bence maçın kırılma anı karşılaşma 2-0 devam ederken verilen penaltı kararıydı. Tekrar izlemek lazım. O penaltı olmasıydı maça rüzgâr gibi başlamıştık. 5, 6'yı bulabilecek pozisyonlara girdik. Kırmızı kart pozisyonu için tekrar izlemeden bir şey diyemem.  Bize çok uzak mesafedeydi. Maçta birçok kırılma anı vardı. Önemli olan o kırılma anlarını doğru yönetip iyi organize etmek gerekir. Kırmızı kart pozisyonu sonrası oyuncumuz sakatlanıp hastaneye kaldırıldı. Ama oyunu değerlendirdiğimizde gerçekten de dalga dalga gelen bir Hopaspor vardı. Üçüncü golü daha erken bulabilseydik maçı kopartabilirdik" dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7839254/cem-cambaz-dalga-dalga-gelen-bir-hopaspor-vardi