Kocatöngelspor 'da sezon hazırlıkları sürüyor

KADİR ŞİRİN/SPOR264.COM:

Bordo-Mavili takımın kulüp başkanı Çetin Ulaş, Medyabar Spor Muhabiri Kadir Şirin’e yaptığı açıklamada, sezon çalışmalarının eksiksiz bir şekilde sürdüğünü ifade ederek, ''Çalışmalarımız günde tek idman ile devam ediyor. Takımda her şey yolunda. Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Hiçbir sıkıntı yok. Takımda tam bir kolej havası hakim. Pazar günü son hazırlık maçımızda Kırkpınarspor’a konuk olacağız. Bu maçtan da galibiyetle ayrılarak sezona moralli girmek istiyoruz” dedi.

LİGE HEDEFLE GİRECEĞİZ

Lige her geçen gün hazır hale geldiklerini bunu daha üst seviyeye çıkarmak için büyük gayret gösterdiklerini vurgulayan Ulaş, şöyle konuştu: ''Yeni kurulan bir takım olmamıza rağmen, oyuncuların kaynaşmayı başarması bizleri oldukça mutlu ediyor. Takımda arkadaşlık ve birliktelik gerçekten çok üst seviyede. Bunlar lige hedefle girecek ve sonuna kadar bu hedefi kovalayacak bir takım için çok önemlidir. Bu takım şampiyonluğun en güçlü adayı olacak. Buna yürekten inanıyorum” dedi.

TÜRKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Kocatöngelspor’un hedefe ulaşması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını söyleyen başkan Ulaş, “Teknik heyet ve futbolcular bizlerden ne istediyse yerine getirdik. Hiçbir futbolcumuza borcumuz yok. Maddi anlamda bir sıkıntımız da yok. Buradan yeni sponsorumuz Zirve fındık sahibi Osman Türkoğlu’na teşekkür etmek istiyoruz. Osman arkadaşımız vermiş olduğu destekle bizleri son derece rahatlatmıştır. Camiam ve kulübüm adına kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7972572/kocatongelspor-da-sezon-hazirliklari-suruyor