Tever: 'Gerçeklerle bir kez daha yüzleşeceksiniz, Tabi yüzünüz varsa!

MEDYABAR.COM/

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, kişisel sosyal medya hesabından sizlere sevindirici bir haber paylaşmak istiyorum diyerek bir paylaşım yapmıştı.

'İTTİFAKIMIZ 360 MİLLETVEKİLİNİ GARANTİLEDİ!'

Özkoç yaptığı paylaşımda; ''Son anketlere göre Millet İttifakımız yarın seçim olsa parlamentoda 360 milletvekilini garantiledi, hedefimiz Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem... Biz kazanacağız'' ifadelerini kullandı.

''GERÇEKLERLE YÜZLEŞECEKSİNİZ TABİ YÜZÜNÜZ VARSA'

Bu paylaşımın ardından AK Parti İl Başkanı Yunus Tever kişisel sosyal medya hesabından Özkoç'a cevap verdi. Tever, ''Hülyalara dalar olmuşsuznuz'' diyerek Özkoç'a yüklendi. Tever, '' Erken seçim çığırtkanlığınız bitti şimdi hülyalara dalar olmuşsunuz. Ama sizide iyi anlıyoruz, başka türlü parti tabanını zaten motive edemezsiniz.

Şunu hatırlatmakta fayda var; 18 Haziran’da umutlar yine tükenecek, gerçeklerle bir kez daha yüzleşeceksiniz. Tabii yüzünüz varsa!'' ifadelerini kullandı. Tever'in bu paylaşımının ardından da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'da konuya dahil olarak Tever'i destekledi.

'HAKSIZLIK YAPIYORSUN'

Yavuz Tever'in Tweetinin alıntılayarak '' Sayın başkanım "şimdi hülyalara dalar olmuşsunuz" diyerek adama haksızlık yapıyorsun.

Ne şimdisi! Adamlar 15 seçimdir aynı teranelerdeler :))))'' paylaşımını yaptı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/7977905/tever-gerceklerle-bir-kez-daha-yuzleseceksiniz-tabi-yuzunuz-varsa