Hendekspor'un sakat oyuncularında son durum!

SPOR264.COM:

Cumartesi günü Hendek Atatürk Stadyumu'nda Sancaktepe'yi konuk edecek mavi-siyahlı ekibimizde maç öncesi sakat oyuncular Oğuzhan Çimen, Berkay Ekici, Muharrem Efe, Haluk Türkeri, Burak Altındaş ve Yavuzhan Keleşoğlu'nun durumu netleşti.

MUHARREM EFE VE BURAK ALTINDAŞ

Kelkit Belediyespor maçında sakatlanan ve son oynanan Çatalcaspor karşılaşmasında forma giyemeyen kaptan Muharrem Efe'nin son antrenmanda takımdan ayrı olarak düz koşu yaptığı öğrenildi.

Çatalcaspor karşılaşmasının ikinci yarısında sakatlanan ve oyundan çıkmak zorunda kalan savunma oyuncusu Burak Altındaş'da Muharremle Efe ile birlikte son antrenmanda takımdan ayrı düz koşu yaptı.

YAVUZHAN KELEŞOĞLU'NDAN İYİ HABER

Çatalcaspor maçında iyi bir performans gösteren fakat karşılaşmanın son anlarında sakatlandığı için oyundan çıkmak zorunda kalan Yavuzhan Keleşoğlu'ndan güzel haberler geldi. Oyuncunun bir problemi olmadığı ve orta alanda Sancaktepe maçında görev beklediği aktarıldı.

HALUK TÜRKERİ'NİN DURUMU BELİRSİZ

Çatalcaspor maçının ilk dakikalarında girdiği ikili mücadele sonrası sakatlanan ve uzun bir süre karşılaşmayı sakat olarak sürdürüp, ikinci yarıda oyundan çıkmak zorunda kalan forvet oyuncusu Haluk Türkeri'nin ise Sancaktepe maçında oynayıp oynamayacağı henüz belirsizliğini koruyor. Haluk Türkeri'nin oynamaması durumunda forvette Mustafa Şalış'ın görev alması bekleniyor.

OĞUZHAN ÇİMEN VE BERKAY EKİCİ

Haftalardır sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Oğuzhan Çimen'in henüz tam olarak sakatlığını atlatamadığı ve Sancaktepe maçında oynayamayacağı bildirildi.

Geçtiğimiz hafta antrenman sırasında sakatlanan ve Çatalcaspor maçında kadroda yer almayan Berkay Ekici'nin de henüz iyileşmediği öğrenildi.

Hendekspor - Sancaktepe karşılaşması Cumartesi günü saat 14:00'de Hendek Atatürk Stadyumu'nda oynanacak.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8006224/hendeksporun-sakat-oyuncularinda-son-durum