Gazeteciler Soruyor'da gündem Patlayıcı depoları ve oda seçimleri

MEDYABAR.COM:  Her Cuma akşamı TV264'de saat 21.00'de yayınlanan  Gazeteciler Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı, Safa Polat ve Hakan Turhan'ın katıldığı gazeteciler  Sakarya'da bir hafta içerisindeki yaşanan siyasetten spora kadar tüm gelişmeleri ve gündemi değerlendirmeye devam edecekler.


 Bu akşam saat 21.00'deki canlı yayında  Adapazarı’nın Taşkısığı Mahallesi’nde bulunan ve çevresindeki 11 mahalle muhtarının imza toplayarak boşaltılmasını istediği dinamit deposunun son durumu gündeme gelecek.

Dinamitlerin depoları devir alan av fişeği ve hafif mühimmat mermisi üretimi yapan Özkursan firmasının sahibi Cemil Özdemir, canlı yayına katılarak deponun durumunu anlatacak.

  Programda yaklaşan oda seçimleri de konuşulacak. Sakarya'nın tanınmış kuaförlerinden  Muharrem Gürkan Sakarya Berberler Esnaf Odası Başkanlığı seçimleri öncesinde canlı yayına katılarak kuaför esnaflarının yaşadıkları sorunları ve çözüm yollarını anlatacak..

 Programda şehirde son bir hafta içerisinde yaşanan gelişmeler öne çıkan olaylar konuşulacak

TV264 NASIL İZLENİR?

http://canli.tv264.com.tr 

http://tv264.com.tr/canli-yayin

https://medyabar.com/canli-yayin

TV 264 hakkında detaylı bilgiler için kanalın resmi   sosyal medya hesapları ve www.medyabar.com’da yer alacak olan duyuruları takip etmek mümkün.

TV 264'ü uydudan nasıl izlerim?
Sakarya’nın tek uydu televizyonu TV264, Türksat  3A uydusundan yayın yapıyor..  TV264'e  Google  Play ve App Store uygulamalarından da da takip etmek mümkün

TV 264’ün frekans bilgileri şöyle.

Yayın Tipi

SD Paket Adı

TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29

Şifre : Şifresiz Frekans : 12685

Sinyal Oranı : 27500 Fec : 2/3

VideoPid : 6824 AudioPid : 6924

Polarizasyon : H - Yatay

Uydu : T3 A Kapsama : Batı

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8009266/gazeteciler-soruyorda-gundem-patlayici-depolari-ve-oda-secimleri