Ferizlispor yeni sezonu Kurban keserek açtı

spor264'ten Kadir Şirin'in haberi
Yeni sezona yepyeni bir başkan, yepyeni bir teknik heyet ve oyuncu grubuyla girecek olan Süper Amatör Küme takımlarımızdan Ferizlispor, yeni sezon açılışını kendi tesislerinde yaptı. Önümüzdeki hafta başlayacak olan 1.Amatör Küme^de Sapanca Akademispor ile deplasmanda karşılaşarak yeni sezonun ilk resmi maçına çıkacak olan Ferizlispor yeni sezon açılışını yaptı.

KURBAN KESİLDİ
Ferizli Sentetik Saha’da bir araya gelen başkan, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular, yeni sezonun sakatlık olmadan, kazasız, belasız ve hayırlı olmasını temennisiyle kurban kestiler. Ferizli Sentetik Saha’da kurban kesilerek ve dualar edilerek yapılan yeni sezon açılışına Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Kulüp Başkanı Sinan Gülmez, yöneticim kurulu üyeleri, futbolcular ve teknik heyet katıldılar.

SÖZ GÜNDOĞDU’DA
Teknik heyet ve futbolculara yeni sezonda başarılar dileyen Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Sezonun kazasız belasız ve iyi geçmesi adına sezon açılışımızda kurban kesiyoruz. Allah kabul etsin. Başarıdan başarıya koşacağınız, kazasız, belasız, sakatlıkların olmadığı, güzel bir sezonu geride bırakır ve hedeflerinizi bir bir gerçekleştirirsiniz.” dedi.

HEDEF SÜPER LİG
Gündoğdu’nun ardından söz alan Ferizlispor Kulübü Başkanı Sinan Gülmez, yaptığı konuşmada; “Tek hedefi bir üst lig olan Kulübümüzün 2021-2022 sezon açılışını kurban keserek ve dualarla gerçekleştirdik. Hedefimizi, ait olduğumuz Süper Amatör Lig olarak çizdik. Hedeflerimizi bir bir gerçekleştirmek ümidiyle bu taşın altına elini koyan teknik heyet ve futbolcularımıza yeni sezonda başarılar diliyorum. Son maçımıza kadar mücadele edeceğiz. Bize emek ve destek verenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8051494/ferizlispor-yeni-sezonu-kurban-keserek-acti