İl Müdürü Özsoy çalışmaları değerlendirdi

Göreve geldiği günden itibaren ilimizi spor tesislerine boğan ve tesisleşme anlamında Sakarya’da Altın Çağ’ın yaşanmasının mimarı olarak gösterilen Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, yapılan çalışmalar hakkında ve projelerle ilgili görüşlerini paylaştı.

Medyabar Spor Muhabiri Kadir Şirin’e açıklama yapan Özsoy, "Yaz ayında Gençlik Merkezlerinde kademeli normalleşme süreciyle birlikte çalışmalarımız hız kazanmış ve bu hız hiç durmadan devam etmekte. Mevcutta bulunan spor tesislerimizde ve atölyelerimizde çalışmalar yapılmaya başlanırken yeni projelerle gençlerimizin daha güzel ortamlarda, daha güzel etkinliklerde, daha sağlıklı ve kaliteli tesislerde, daha verimli zamanlar geçirmeleri ve kötülüklerden uzak kalarak kendilerini geliştirmeleri için birçok imkan sunuyoruz ve bundan sonra da sunacağız. Gençlerimize, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü takip etmelerini tavsiye ediyorum" dedi.

Özsoy, Sakarya’nın spor vizyonunun her geçen gün daha da güçlendiğini vurgulayarak, "Hizmete giren tesislerin yoğun bir şekilde kullanılması ve engellilere yönelik spor çalışmalarının güçlenerek sürdürülmesi bizler için çok önemli. Bunun yanında gençlik faaliyetlerinin de kurumlarla işbirliği içerisinde güçlendirilerek sürdürülmesini önemsiyoruz” dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8051614/il-muduru-ozsoy-calismalari-degerlendirdi