Kayıp Hanife'ye ne oldu sorusu böyle cevap buldu!

MEDYABAR.COM: Son aylarda tartışmalara neden olan kadın programlarında ' Sakarya' çıkışlı hikayeler gündem olmaya devam ederken son hikaye  babaannesi ile birlikte yaşadığı Aydın'dan Sakarya'daki annesinin yanına gelen 15 yaşındaki Hanife'nin kaçışı oldu..
  Ailesine11  Ekim günü üvey babasına çamaşırları toplayacağını söyleyerek evden ayrılması sonrasında kayıplara karışan küçük kız ailesinin önce polise sonra da kadın programına başvurmasıyla bulundu..

  Ailenin kızlarının bulunması için Show TV de yayınlanan Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde programına katılması sonrasında polis ekipleri harekete geçti ve Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, kayıp Hanife'nin erkek arkadaşının evinde olduğunu tespit etti ve burada aldı.

Getirildiği polis merkezinde üvey babası ve annesinden şiddet gördüğünü, kaçtığı gün üvey babasının annesinin eve geç geldiği için kendisini döveceğini söylediği için kaçtığını söyleyen küçük kız eve gitmek istemeyince koruma kararı kapsamında Sevgi Evine yerleştirildi..

Bu arada  TV programında Hanife'nin bulunduğunu söyleyen program yapımcısı Serap Paköz  Hanife'nin polisteki ifadesinde erkek arkadaşı ile 1 yıl önce sosyal medyada tanıştıkları, Hanife'nin kaçtığı gün parkta erkek arkadaşıyla buluşup doğum gününe gittikleri, alkol aldıklarını ve kaçtığı erkek arkadaşıyla 10 gün bir köy evinde kaldığını söylediği açıklarken, programın alt bant yayınında ise küçük kızın cinsel istismara uğradığına dair yazı da dikkatlerden kaçmadı..

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8053434/kayip-hanifeye-ne-oldu-sorusu-boyle-cevap-buldu