Bu kadar basit mi dedirten 2 kişinin vurulduğu bir hadise!

MEDYABAR.COM. Erenler  Hacıoğlu mahallesi'nde kendilerini minibüsten alkollu olmaları sebebiyle atan minibüs şöförü ve yanındaki arkadaşını tabanca ile vurarak yaralanan iki kişi çıkartıldıkları mahkemece tutuklandı. Bu son olay Sakarya'da çok basit sebeplerde yıllarda atan silahlı olaylar ve beraberinde gelen 'Silahlanmayı'da gündeme getirdi
 
MİNİBÜSTEN ATTI..

 Silahlı saldırı Perşembe günü akşamı Hacıoğlu Mahallesi'nde minibüs durağında meydana geldi. İddialara göre  B.M.(19) ile H.N.M.(45)  alkollü olarak bindikleri minibüs şöförü S.Ö. (35) ile tartıştılar. Bu tartışma sonrasında da minibüs şoförü iki kişiyi alkollü olmaları nedeniyle minibüsten indirdi. Durağa giden minibüs şoförü durakta beklediği sırada  B.M. ile H.N.M. durağa gelip burada kendilerini minibüsten indiden şoförle tartışıp iddialara göre tabancayla ateş ederek şoför ve yanında bulunan  A.T.'yi vurarak yaraladılar.

SUÇTA KULLANDIKLARI TABANCAYLA
 Saldırganlar olay sonrasında kaçarken minibüs şöförü ve arkadaşı  Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırı sonrasında araştırma yapan asayiş şubesine bağlı ekipler iki saldırganı suçta kullandıkları tabanca ile birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

Adliyeye sevk edilen iki saldırgan tutuklanarak cezaevine gönderildi

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8058159/bu-kadar-basit-mi-dedirten-2-kisinin-vuruldugu-bir-hadise