HALİT EVİN'İ KAYBETTİK(2) Halit Evin son röportajında hayatını böyle anlatmıştı

Halit Evin..
Sakarya'da özellikle Sakaryaspor'daki başarıları ise adından bahsettiren tanınan bir isimdi..

Aynı şekilde iş dünyasının da başarılı bir isimi olan 66 yaşındaki Halit Evin vefatından 3 hafta önce hayatını, yaşadıklarını, anılarını  TV264'de  her hafta Salı günü yayınlanan 'Kitabın Ortası'nda' programında gazeteci Engin Arapoğlu'na anlatmıştı. anlatmıştı..


Serdivan'daki ofisindeTV264 ekibini ağırlayan  Halit Evin yaklaşık 40 dakikalık programın çekimleri sırasında samimi geçen ortamda özellikle Sakaryaspor'la ilgili anılarını anlatırken zaman zaman durup o anları adeta yeniden hatırladı.

Gazeteci Engin Arapoğlu'nun sorularını içtenlikle cevap veren  Hakkın Rahmetine kavuşan Halit Evin  yıllar önce Yenicami'deki gazete büfesinde ticarete atıldığı yılları anlatırken 'Babam bana hayatı  öğrenmek için ev bile vermedi' diyerek ticari yaşantısındaki düşüncelerini anlattığı bu program  şehir hafızına kazınan, not düşen son röportajı oldu..

Tedavi gördüğü hastanede ölüm haberini aldığımız ağabeyimiz, dostumuz, Halit Evin'in röportajlarında öne çıkan sözleri..

''1980 yılında politikayı bıraktım.

İŞTE SAKARYA'DA SPOR VE İŞ DÜNYASININ ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN HALİT EVİN'İN SAKARYA ŞEHİR HAFIZI İÇİN NOT DÜŞEN SON RÖPORTAJINDA GAZETECİ ENGİN ARAPOĞLU'NA HAYATINI BÖYLE ANLATMIŞTI..

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8066409/halit-evini-kaybettik2-halit-evin-son-roportajinda-hayatini-boyle-anlatmisti