Hendekspor'un sakat oyuncularında son durum!

SPOR264.COM:

Pazar günü Adıyaman'da Kâhta 02 Spor'a konuk olacak olan mavi-siyahlı ekibimizde maç öncesi sakat oyuncular Oğuzhan Çimen, Berkay Ekici, Muharrem Efe, Haluk Türkeri ve Burak Altındaş'ın durumları netleşmeye başladı.

KAPTAN MUHARREM EFE DÖNÜYOR

Kelkit Belediyespor maçında sakatlanan ve son oynanan Çatalcaspor ve Sancaktepe karşılaşmalarında forma giyemeyen kaptan Muharrem Efe'nin, Kâhta 02 Spor karşısında oynayabilecek durumda olduğu öğrenildi.

BURAK ALTINDAŞ HAZIR DURUMDA

Çatalcaspor karşılaşmasının ikinci yarısında sakatlanan ve Sancaktepe mücadelesinde forma giyemeyen savunma oyuncusu Burak Altındaş'da görev verilmesi durumunda Kâhta 02 Spor maçında oynayabilecek duruma geldiği aktarıldı.

HALUK TÜRKERİ 11'DE ŞANS BEKLİYOR

Çatalcaspor maçında sakatlanan ve Sancaktepe maçında oynayamayan Haluk Türkeri'nin de iyileştiği ve hazır duruma geldiği belirtildi.

OĞUZHAN ÇİMEN HENÜZ HAZIR DEĞİL

Haftalardır sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Oğuzhan Çimen'in henüz tam olarak sakatlığını atlatamadığı ve Kâhta 02 Spor maçında oynayamayacağı bildirildi.

BERKAY EKİCİ SAKATLIĞINI ATLATTI

Antrenman sırasında sakatlanan Çatalca ve Sancaktepe maçında kadroda yer almayan Berkay Ekici'nin de iyileştiği öğrenildi.

Kâhta 02 Spor - Hendekspor karşılaşması Pazar günü saat 14:00'de Kâhta İlçe Stadyumu'nda oynanacak.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8068189/hendeksporun-sakat-oyuncularinda-son-durum