Bu hafta sonu BMX ve MTB Cup heyecanı zirveye çıkacak!

SPOR264.COM:

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde ev sahipliği yaptığı yarışlar ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu BMX Dünya Kupası ile start alan yarışlar MTB Cup şampiyonasıyla devam etmiş ve bunun yanında vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gösteriler, etkinlikler ve konserler düzenlenmişti.

Büyük yarışlar hafta sonu

Programlar hafta içi de devam etti. Sakarya EXPO 2021’de erken saatlerde açılan stantlarda yüzlerce kişi ağırlandı, oyun alanları ve gösteriler de ziyaretçi akınına uğradı. Asıl heyecan ise bu hafta sonu yaşanacak. 30 Ekim Cumartesi günü erken saatlerde BMX Dünya Kupası ve MTB Cup Türkiye Şampiyonası start alacak. 31 Ekim Pazar günü ise BMX’in son tur yarışı yapılacak.

Yarışlardan sonra konser

Ayrıca yarışlar ensasında vadide etkinlikler de devam edecek. Vadide yarışlardan sonra her iki günde de konser gerçekleşecek. Cumartesi günü Emre Kaya, Pazar günü ise İmera grubu sahne alacak. Ayrıca, 28-29 Ekim (Perşembe, Cuma) günleri ise vadideki EXPO alanı, oyun ve gösteri alanları faaliyette kalıp, vatandaşları ağırlamaya devam edecek.

Yarış programı şu şekilde

30 Ekim Cumartesi

09:00-13:00 Türkiye MTB Şampiyonası

09:00 - 17:00 BMX Dünya Kupası

Finaller : 14:00

31 Ekim Pazar

09:00 - 17:00 BMX Dünya Kupası

Finaller :14:00

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/8075916/bu-hafta-sonu-bmx-ve-mtb-cup-heyecani-zirveye-cikacak