‘Tüm çabamız çocuklarımızın geleceği için’

Akyazı Konuralp İlkokulu 3-C sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı ziyaret etti. Hayat bilgisi dersi yerel yönetimler konusu için Başkan Soykan’ı ziyaret eden öğrenciler hazırladıkları soruları kendisine sordular. Öğrencileri belediye meclis salonda ağırlayan ve kendisine yöneltilen soruları tek tek cevaplayan Belediye Başkanı Bilal Soykan, belediye çalışmaları hakkında bilgilerde verdi.

Akyazı Belediyesi’nin çocuklar için gerçekleştirdiği çalışmaları anlatan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Geçtiğimiz sene Akyazı Stadı’nda gerçekleştirdiğimiz Akyazı Çocuk Şenliği ve bu sene düzenlediğimiz Kızak Şenliği’miz sizler için yaptığımız çalışmalardan birkaçı. Sizler için düzenlediğimiz bu etkinliklerimizi artıracağız ve geleneksel hale getireceğiz” dedi.

Yarının büyüklerine güzel bir Akyazı için çalıştıklarını ifade eden Başkan Soykan, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bugün belediye olarak attığımız her adımın sizin geleceğiniz için olduğunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Amacımız size güzel bir Akyazı bırakmak” dedi. Belediye Başkanı Bilal Soykan ziyaret sonrasında öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/9785743/tum-cabamiz-cocuklarimizin-gelecegi-icin